Analiza włosów w Poznaniu

Z każdym rokiem rośnie liczba osób chorujących na czerniaka, złośliwego raka skóry. Jest to jeden z trudniej leczonych nowotworów, ze względu na swój charakter rozwoju. Wczesne wykrycie daje spore szansę na wyleczenie z tej poważnej choroby skóry, jednak objawy takiego problemu są bardzo często bagatelizowane przez ludzi.

Przyjdź na badania do poznańskiej kliniki Mediwa Clinik, w której każdy może otrzymać profesjonalną i fachową pomoc dermatologów. Zespół lekarzy posiada bardzo duże doświadczenie w walce nie tylko z czerniakiem, ale również wieloma innymi dolegliwościami skórnymi. Między innymi w tej grupie jest nadmierne wypadanie włosów— łysienie. Znacznie częściej dotyka mężczyzn niż kobiety i jest to nie tylko problem natury estetycznej, ale również zdrowotnej. Przeprowadzona analiza włosa w poznańskiej klinice za pomocą specjalistycznego sprzętu pomoże zdiagnozować przyczynę oraz skuteczną metodę leczenia. TRICHOSCAN umożliwia cyfrowe badanie struktury włosa. Jest to metoda łącząca mikroskopię epiluminescencyjną z cyfrową analizą obrazu. Umożliwia ona badanie ilościowe włosów w fazie anagenu, telogenu oraz w stadium terminalnym.

Cały proces badania jest szybki i bezbolesny. Rezultaty analizy w formie cyfrowego trichogramu są gotowe w ciągu kilku sekund, a następnie wyświetlane są w postaci oglądowych, prostych i czytelnych wykresów. Zachęcamy do skontaktowania się z kliniką i przyjścia na pierwszą wizytę.


MEDIWA CLINIC
Ułańska 19
60-748 Poznań
tel. 510 084 711

Zobacz także:

Żylaki leczenie Poznań

Żylaki leczenie Poznań

USG Doppler - Warszawa

USG Doppler - Warszawa

Lekarz psychiatra Warszawa

Lekarz psychiatra Warszawa

Olej konopny

Olej konopny

Oferta doświadczonego i skutecznego psychologa

Oferta doświadczonego i skutecznego psychologa