http://dioliv.pl/

Alergia to jedna z przypadłości współczesnej epoki, jako że liczba osób nią dotkniętych rośnie lawinowo. Obecnie mówi się, że niemal połowa Polaków ma jakiegoś typu uczulenia, a około 15% dotyka astma. Osoby, którym nie pomaga w pełni konwencjonalne leczenie alergii, często korzystają z metod alternatywnych, takich właśnie jak biorezonans prowadzony w gabinecie DIOLIV, działającym na ulicy Polskiej w Poznaniu. Gabinet wykorzystuje maszyny marki MORA, która znana jest z wprowadzenia tej metody na rynek w latach 70. w Niemczech. Model M V, jakiego używa DIOLIV, to najnowsze urządzenie tego typu, spełniające najnowsze normy niezbędne do uzyskania certyfikatów ISO oraz oznaczenia CE.

Zabiegi biorezonansu mają na celu zbadanie wewnętrznej równowagi organizmu poprzez mierzenie bardzo słabych drgań pól elektromagnetycznych, w tym takich wywołanych czynnikami zewnętrznymi dla organizmu, a podczas terapii - „wyrównanie” ich poprzez podobne, tyle że odwrotne drgania. Terapie prowadzone przez DIOLIV stosowane są jako element takich działań jak na przykład:

  • leczenie alergii i uczuleń,
  • łagodzenie stanów zapalnych, na przykład zatok czy ucha
  • leczenie bólów reumatycznych, kręgosłupa, migrenowych itp.

Najczęściej pozytywne efekty obserwują zwłaszcza osoby, którym zależy na leczeniu alergii, często nadal trudnych do wykrycia za pomocą metod konwencjonalnych. Nierzadko terapie DIOLIV mogą przynieść ulgę, także na dłuższy czas, kiedy alergolodzy nie wykrywają określonych uczuleń, a jednak chory bez wątpienia odczuwa dolegliwości. Biorezonans potrafi w takich sytuacjach dać efekt w postaci nowych wskazań oraz poprawy u wielu stosujących taką terapię, w różnym wieku, w ciągu jednej sesji, miesiąca czy kilku miesięcy odczuwając o wiele korzystniejsze reakcje na dotychczasowe alergeny. DIOVIL to instytucja mająca wiele lat doświadczenia w terapiach biorezonansu, która pomogła przez ten czas w leczeniu alergii wielu klientom. Na stronie Dioliv.pl zapoznać się można z listą certyfikatów, jakie posiada używany sprzęt.


Dioliv
Polska 64
60-401 Poznań
tel. 609 316 268

Zobacz także:

Żylaki leczenie Poznań

Żylaki leczenie Poznań

USG Doppler - Warszawa

USG Doppler - Warszawa

Lekarz psychiatra Warszawa

Lekarz psychiatra Warszawa

Olej konopny

Olej konopny

Oferta doświadczonego i skutecznego psychologa

Oferta doświadczonego i skutecznego psychologa