Klimatyzacja Września

Niestety nawet największą radość z letnich wojaży może popsuć żar lejący się z nieba, który sprawia, że nasze ukochane auto zmienia się w nagrzany do czerwoności piekarnik na kółkach. Rodzi się pytanie: jak uniknąć takiej sytuacji?

Ice-Klima z Wrześni – zadbaj o klimatyzację w Twoim samochodzie

Ratunkiem będzie dobra klimatyzacja samochodowa oferowana przez firmę Ice-Klima, świadczącą usługi nie tylko na terenie Wrześni, ale także całej Wielkopolski. Nie masz zielonego pojęcia, jaki model najlepiej sprawdzi się w Twoim aucie? Boisz się, że taki wydatek znacznie nadwyręży domowe finanse? Nie zamartwiaj się, doświadczony personel wybierze dla Ciebie klimatyzację w przystępnej cenie, która doskonale spełni swoje zadanie, zapewniając ci komfort podczas wakacyjnych podróży, bez względu na temperaturę panującą na zewnątrz. Jedyne, co pozostaje, to zaplanować wymarzoną trasę.

Ice-Klima z Wrześni – klimatyzacja uprzyjemni Ci pracę w upalne, letnie dni

Nie zapominajmy jednak, że nie wszyscy mają tyle szczęścia. Część osób, nie mogąc pozwolić sobie na urlop, spędza letnie miesiące za biurkiem. Praca w upale - jak wiadomo - nie należy do najprzyjemniejszych. Jak tym walczyć ze skwarem? Skutecznym „orężem” będzie klimatyzacja dostępna w asortymencie firmy Ice-Klima z Wrześni. Przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie różne rodzaje klimatyzatorów znanych i cenionych marek, takich jak na przykład LG, Whirlpool, Midea, Sinclar czy Vivax. Możemy wybierać między innymi spośród urządzeń kasetonowych, przypodłogowych, naściennych, przysufitowych. Warto wspomnieć, iż coraz większą popularnością cieszą się systemy VRV (Variable Refrigerant Volume), czyli kompleksowe rozwiązania klimatyzacyjne z możliwością regulacji przepływu czynnika chłodniczego, wykorzystywane głównie w dużych budynkach.


Ice-Klima
Rubież 10/d
61-612  Poznań
tel. 665-053-621

Zobacz także:

Modne tapety

Modne tapety

Szafy do biura – Poznań

Szafy do biura – Poznań

Rzymskie rolety – różne wymiary

Rzymskie rolety – różne wymiary

Blaty granitowe

Blaty granitowe

Blaty marmurowe – Poznań

Blaty marmurowe – Poznań