Olej z konopii siewnej

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenie sklepu internetowego www.olini.pl. To klep prowadzony przez małą rodzinną olejarnię, która przygotowuje dla swoich klientów różnego typu oleje i sprzedaje ziarna. Wszystkie oleje przygotowywane przez Olini to produkty robione własnoręcznie na małą skalę, dzięki czemu jakość ich wykonania jest naprawdę bardzo wysoka. Oleje Olini to produkty, których nie znajdziesz na półkach w supermarketach, bowiem są one tłoczone zawsze na świeżo z małych partii ziaren specjalnie na Twoje zamówienie, dzięki czemu nie stoją one kilku tygodni na półce i nie czekają, aż ktoś je kupi. Oleje Olini są zawsze świeże, smaczne i zawierają maksimum zdrowotnych właściwości.

W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem wśród klientów sklepu cieszy się olej z konopii siewnej. Znawców medycyny naturalnej, którzy doskonale znają właściwości tej rośliny nie powinno to wcale dziwić. Największą zaletą oleju konopnego jest bardzo duża zawartość Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT), czyli omega-3 i omega-6, w z których olej konopny składa się w 80%.

Oba te kwasy są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu ponieważ:

  • kwasy omega-3 – znacznie zmniejszają prawdopodobieństo rozwoju komórek rakowych, skutecznie łagodzą bóle reumatyczne, pomagają utrzymać odpowiedni poziom cukru we krwi, wspomagają pracę serca i naczyń krwionośnych, a także wpływają korzystnie na urodę i poprawiają stan skóry, włosów i paznokci.
  • Kwasy omega-6 – poprawiają prace wątroby oraz nerek, a także przyczyniają się do szybszego gojeniu się ran.

Poza cennymi kwasami omega-3 i omega-6 olej konopny zawiera także wiele cennych witamin (A,C,E, K i witaminy z grupy B) i minerałów (m.in. magnez, wapń i cynk), a także cenne przeciwutleniacze, aminokwasy i fitosterole.

Oprócz oleju z konopi, w ofercie sklepu Olini znajdziesz także olej kokosowy, olej lniany, olej z czarnuszki, olej z wiesiołka, olej z pestek dyni, olej z ostropestu, olej rzepakowy, olej słonecznikowy i olej z nasion chia. Zadbaj o swoje zdrowie i już dziś złóż zamówienie w sklepie internetowym https://olini.pl.


Miramar Sp. z o.o.
Nowa Wieś 155
58-308 Wałbrzych

Zobacz także:

Żylaki leczenie Poznań

Żylaki leczenie Poznań

USG Doppler - Warszawa

USG Doppler - Warszawa

Lekarz psychiatra Warszawa

Lekarz psychiatra Warszawa

Olej konopny

Olej konopny

Oferta doświadczonego i skutecznego psychologa

Oferta doświadczonego i skutecznego psychologa